У Дніпропетровській єпархії освячено храм, у Вінницький – новий престол

31 липня 2021 року митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней звершив чин великого освячення храму апостола Андрія Первозванного у військовому містечку Авіаторське Дніпра, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій освятив новий престол у храмі св. апостола Іоанна Богослова села Самгородок Козятинського району Вінницької області. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-служби Дніпропетровської та Вінницької єпархій.

Після завершення чину великого освячення митрополит Іриней звернувся до віруючих зі словом проповіді, після якої здійснив в новоосвяченому храмі Божественну літургію.

Керуючому Дніпропетровською єпархією співслужили секретар Дніпропетровської єпархії протоієрей Микола Ничипорук, благочинний 1-го міського церковного округу протоієрей Володимир Аксютін, настоятель храму ієрей Валерій Колесник і духовенство єпархії.

На малому вході за ревне служіння Святій Церкві ієрарх нагородив настоятеля храму ієрея Валерія Колесника священицькою нагородою – правом носіння золотого наперсного хреста.

Після завершення богослужіння за заслуги в справі будівництва храму правлячий архієрей благодійникам і трудівникам храму вручив грамоти Предстоятеля і правлячого архієрея.

За Божественною літургією, яку керуючий Вінницькою єпархією звершив після освячення нового престолу, архієрею співслужили благочинний 1-го міського округу Вінниці протоієрей Богдан Маліновський, благочинний Козятинського округу протоієрей Миколай Волохатий, настоятель храму протоієрей Андрій Фатич та клірики Козятинського благочиння.

Після богослужіння митрополит Варсонофій звернувся до духовенства і пастви зі словами проповіді. Владика подякував настоятелю храму за багаторічну працю на декількох парафіях та будівництво храмів.

Просмотров: 395