У Кабінеті Міністрів України відповіли на звернення мільйона віруючих УПЦ: виступили на захист антицерковних законів

У Кабінеті Міністрів України відповіли на звернення віруючих Української Православної Церкви, яке 15 червня 2021 року було передано в Офіс Президента. Заклик скасувати дискримінаційні для Церкви закони підписали понад мільйон вірян. Дане звернення після молитовного стояння 20 000 віруючих біля Верховної Ради та Офісу Президента було передано в ОП, який, за інформацією ГС «Миряни», перенаправив його на розгляд в Кабінет Міністрів України. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

У своєму листі, яке 3 серпня опублікували в тг-каналі ГС «Миряни», Кабінет Міністрів України прямо встав на захист дискримінаційних антицерковних законів й констатував: «наразі відсутні правові підстави для скасування законів № 2673-VІІІ і №2662- VІІІ».

З тексту відповіді за підписом першого заступника міністра культури і інформаційної політики Ростислава Карандєєва зрозуміло, що у відомстві виправдовують примусове перейменування Української Православної Церкви і захоплення її храмів.

Зокрема у повідомлені йдеться, що так званий закон про перейменування був прийнятий у зв’язку з «деструктивними та провокаційними проявами з боку представників окремих релігійних організацій, що  діють в Україні», а захоплення та насильницьке «переведення» храмів канонічної Церкви представниками «ПЦУ» стали відбуватися через «ідеологічний розкол у середовищі УПЦ».

Просмотров: 2364