Тисячі паломників Хресними ходами прибули в Почаївську Лавру для вшанування головної святині обителі (+відео)

Напередодні святкування дня пам’яті Почаївської ікони Божої Матері, 5 серпня 2021 року, у Свято-Успенську Почаївську Лавру прийшли Хресними ходами тисячі паломників з різних куточків західного регіону України. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт обителі.

Зазначається, що щорічні молитовні ходи до свята на честь Почаївської ікони Пресвятої Богородиці вже стали традицією для православних віруючих.

В цьому році почаївські монахи зустріли паломників з Володимир-Волинської єпархії, до яких приєдналися прочани, які прибули з Польщі (близько 1500 осіб), з Волинської єпархії (приблизно 700 віруючих), зі Здолбунова (близько 500 вірян), з Івано-Франківська (близько 200 осіб), з Миколаївки Дубенського району (близько 200 осіб), а також прочан з інших місць західної України.

Нагадаємо, 2 серпня кілька тисяч віруючих на чолі з намісником Почаївської Лаври митрополитом Володимиром та ректором Почаївської духовної семінарії архієпископом Іовом та братією обителі пройшли хресним ходом шляхом, по якому більш як 400 років тому була перенесена Почаївська чудотворна ікона Божої Матері.

Просмотров: 3046