Митрополит Запорізький Лука звершив чин на заснування храму в Енергодарі

7 серпня 2021 року митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука звершив чин на заснування храму на честь святителя Луки Кримського в місті Енергодарі, Запорізької області. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу Запорізької єпархії.

В основу нового храму було закладено камінь і мощі святителя Феодосія Чернігівського.

Подякувавши всім присутнім за щире бажання і завзяття у побудові храму Божого, Його Високопреосвященство побажав усім в здоров’ї дочекатися завершення будівництва і великого освячення.

«Сьогодні особливий, радісний день, який увійде в історію, – і не тільки міста Енергодара. Сьогоднішня подія відтепер буде об’єднувати не тільки нинішнє покоління православних людей, а й тих, хто буде жити на цій землі через багато сотень років. Зовсім недавно ми встановлювали з вами тут хрест, але вже скоро вашими молитвами й стараннями, ми побачимо, як буде сяяти купол і хрест на вершині цього храму. Храм для віруючої людини – це те місце, де спочиває благодать Божа. Це не тільки будинок Божий, а й наш з вами будинок, куди ми будемо поспішати зі своїми радощами та своїми печалями. Тут ми будемо знаходити й зцілення, і радість, і втіху. Тут ми зможемо все розповісти Господу та отримати від Нього велику милість, отримати благодать. І чим більше буде храмів на нашій землі, тим спокійнішим і мирним буде наше життя».

Вітаючи духовенство і мирян зі знаменною подією, владика побажав, щоб сьогоднішня радість завжди зігрівала серця.

Просмотров: 211