У Новокаховській та Чернівецькій єпархіях розпочали будівництво нових храмів

Митрополит Новокаховський і Генічеський Філарет звершив чин на заснування храму на честь святого великомученика Димитрія Солунського у селі Новодмитрівка Генічеського району, митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій очолив чин закладення каменю під будівництво нового храму парафії на честь Різдва Божої Матері села Карапчів Вижницького району. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-служби єпархій.

27 серпня, в переддень свята Успіння Пресвятої Богородиці, митрополит Новокаховський і Генічеський Філарет з архіпастирським візитом відвідав село Новодмитрівка Генічеського району, де звершив чин на заснування храму та освятив накупольний Хрест.

В основу нового храму було закладено капсулу з пам’ятною грамотою та камінь.

За богослужіння молився настоятель храму протоієрей Сергій Чертилін, парафіяни. Керуючий єпархії подякував всім причетним до справи будівництва у маленькому селі храму та вручив благодійнику Благословенну архієрейську грамоту.

28 серпня, у свято Успіння Пресвятої Богородиці, митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій звершив закладку каменю на будівництво кам’яного храму у селі Карапчів. Владиці співслужили настоятель храму ієрей Іоанн Сорока та духовенство єпархії.
Нагадуємо, майже рік тому, 21 вересня 2020, у престольне свято парафії Різдва Божої Матері, митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій звершив освячення тимчасового храму в селі Карапчів, який віряни побудували за 3 місяці, після того, як чиновники Чернівецької області незаконно перевели парафію в “ПЦУ”.

Просмотров: 491