У Городницькому ставропігійному Свято-Георгіївському монастирі освячено новий храм

14 вересня 2021 року, в день церковного новоліття та дня пам’яті прп. Симеона Стовпника, Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній у співслужінні сонму архієреїв УПЦ, духовенства Городницького ставропігійного Свято-Георгіївського чоловічого монастиря і гостей у священному сані звершив освячення храму на честь ікони Божої Матері «Утамуй мої печалі» та Божественну літургію у Свято-Георгіївському ставропігійному монастирі в смт. Городниця Житомирської області. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу Житомирської єпархії.

За богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Після Божественної літургії було звершено Хресний хід навколо храму, після чого владика Антоній привітав намісника Свято-Георгіївського ставропігійного монастиря архієпископа Городницького Олександра, братію і парафіян обителі з престольним святом одного з храмів монастиря та передав благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

Фото: Facebook-сторінка митрополита Антонія

сайти Житомирської і Тульчинської єпархій

Просмотров: 793