Відбулася онлайн-конференція військового духовенства УПЦ

30 вересня 2021 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та під керівництвом голови Синодального відділу із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина розпочала свою роботу онлайн-конференція військового духовенства Української Православної Церкви. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на kapelan.org.ua.

У заході взяли участь співробітники Синодального військового відділу, більшість керівники єпархіальних військових відділів та військові священики.

На початку зустрічі владика Августин зачитав привітання Предстоятеля УПЦ учасникам зібрання, у якому Блаженніший Митрополит Онуфрій закликав священнослужителів особливу увагу приділити душпастирству серед воїнів-ветеранів, зокрема, учасників бойових дій та членів їхніх сімей.

Потім були обговорені питання нинішнього стану роботи з душпастирської опіки військовослужбовців та перспективи подальшої діяльності.

Також в рамках конференції член Української спілки психотерапевтів та Професійної Ліги психотерапевтів, керівник освітніх психологічних програм УПЦ протоієрей Тарас Марченко провів семінар стосовно організації роботи з військовослужбовцями, що мають посттравматичний стресовий розлад (ПТСР).

1 жовтня онлайн-конференція продовжила свою роботу. Зокрема, прот. Тарас Марченко провів відкриту лекцію-бесіду на тему «Від війни – до миру: як разом допомогти повернутись з війни».

Окрім учасників конференції до лекції долучилися всі зацікавлені у даній проблематиці. Наприкінці зустрічі були підбиті підсумки роботи.

Надалі планується регулярне проведення таких конференцій та методичних занять.

Просмотров: 240