До свята Покрови Богородиці та дня захисників України священики УПЦ звершать гуманітарну місію в зону АТО (ООС)

До свята Покрови Пресвятої Богородиці та дня захисників України, 14 жовтня 2021 року, з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія священнослужителі Київської, Бориспільської та Олександрійської єпархій Української Православної Церкви відправляться в зону бойових дій, щоб привітати дітей дитячих будинків і військовослужбовців Української армії зі святом. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу Ізюмської єпархії.

Очолює поїздку керівник сектору пастирської опіки воїнів-інтернаціоналістів та УБД Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України протоієрей В’ячеслав Яковенко. Разом з ним в заході беруть участь клірик Бориспільської єпархії протоієрей Максим Молотков та клірик Олександрійської єпархії протоієрей Олександр Шнякін.

У гуманітарний вантаж входять харчові продукти, гігієнічні засоби, ліки, кровоспинні препарати та інші необхідні речі.

З собою священики взяли ікону Пресвятої Богородиці з часткою Її Покрова, щоб Цариця Небесна невидимо покривала жителів Донбасу від всякого зла, та ікону із часточками мощів святих воїнів, для захисту наших українських військовослужбовців від поранень і загибелі.

По дорозі в зону АТО (ООС) вся група священиків і православних волонтерів заїхали в місто Ізюм, для поклоніння чудотворній святині – Піщанської ікони Божої Матері, де звершили молебний спів перед її Образом і взяли благословення у Цариці Небесної на майбутню подорож.

Група планує відвідати багато міст Донецької та Луганської областей до свята Покрова, але перш за все місто Щастя, де передадуть допомогу в дитячий будинок, в якому перебувають діти, які втратили батьків в результаті військових дій. Делегація священиків планує відвідати місто Кремінна, де розташовується дитячий будинок з інвалідами ДЦП та синдромом “Дауна” і передати дітям подарунки до свята.

Завершити поїздку священнослужителі планують в м. Маріуполь в день Покрови Пресвятої Богородиці. Тут священнослужителі привітають з професійним святом військовослужбовців Збройних Сил України, безпосередньо на лінії фронту.

Зазначається, що з благословення митрополита Ізюмського і Куп’янського Єлисея такі гуманітарні місії в зону АТО – в місто Авдіївку та інші населені пункти постраждалі від війни в Ізюмській єпархії відбуваються регулярно.

“Всі священнослужителі та віруючі УПЦ моляться про те, щоб перестали гинути люди та швидше настав довгоочікуваний мир в нашій Богом хранимій країні Україні”, – йдеться у повідомлені.

Просмотров: 1431