Хор Київських духовних шкіл виступив на Міжнародному фестивалі православної культури у столиці Австрії

2 та 3 жовтня 2021 року, на запрошення тимчасово керуючого Віденською єпархією Руської Православної Церкви єпископа Кафського Олексія та з благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, хор Київських духовних шкіл під управлінням регента архімандрита Романа (Подлубняка) виступив на Міжнародному фестивалі православної культури «OST TRIFFT WEST» («Схід зустрічається із Заходом»). Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу КДАіС.

Разом з хором КДАіС у фестивалі взяли участь хор віденського кафедрального собору на честь святителя Миколая та віденський чоловічий ансамбль солістів «Orthodoxie». Міжнародний фестиваль «OST TRIFFT WEST» («Схід зустрічається з Заходом») провели вперше, але організатори планують щорічно представляти віденській публіці духовну музику в концертному форматі.

2 жовтня в храмі святого Архістратига Божого Михаїла в австрійському місті Ла-ан-дер-Тайя, хор Київських духовних шкіл взяв участь у вуличному хоровому концерті. У неділю, 3 жовтня, в соборі святителя Миколая, що у Відні, було звершено Божественну літургію, яку очолив єпископ Кафський Олексій. Піснеспіви під час Літургії виконував хор Київської духовної академії і семінарії. Цього ж дня хористи виступили на концерті хорової музики в соборі Святителя Миколая та Віденській Ратуші Великого бального залу.

Під час виступів хор виконував піснеспіви відомих минулих та сучасних композиторів, розспіви Києво-Печерської Лаври, а також українські народні пісні. Зокрема, у виконанні хору прозвучали твори таких композиторів П. Чеснокова, С. Трубачова, О. Кастальського, П. Іванова-Радкевича та Ф. Небесного.

Просмотров: 398