Митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій та архієпископ Чиказький і Середньо-Американський Петр заклали камінь на початок будівництва храму

7 жовтня, в день пам’яті святої первомучениці рівноапостольної Фекли Іконійської, митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій та архієпископ Чиказький і Середньо-Американський Петр  звершили закладку каменю на початок будівництва храму на честь святого великомученика Іоанна Сучавського в селі Тернавка Чернівецької області. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу Чернівецької єпархії.

Архієреям співслужили благочинний Герцаївського округу митрофорний протоієрей Павло Думітру та духовенство єпархії.

На завершення освячення владика Мелетій привітав вірян із початком благої справи та виголосив проповідь. Владика Петр роздав духовенству та всім вірянам, в пам’ять свого візиту на Буковину, іконочки.

Нагадаємо, 29 вересня 2021 року архієпископ Чиказький та Середньо-Американський Петр (РПЦз), на запрошення митрополита Полтавського та Миргородського Филипа, відвідав Спасо-Преображенський Мгарський монастир Полтавської єпархії УПЦ. 30 вересня, в День пам’яті святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, ієрарх РПЦз разом із керуючим Полтавською єпархією звершили Божественну літургію в церкві на честь святих мучениць міста Полтави.

Просмотров: 339