Митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин взяв участь в урочистостях Доростольської митрополії в Болгарії

9-10 жовтня 2021 року митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин взяв участь в урочистостях Болгарської Православної Церкви в Сілістрі з нагоди 20-річчя відродження Доростольської єпархії. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт Доростольської митрополії.

10 жовтня митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин співслужив ієрархові Болгарської Православної Церкви митрополиту Доростольському Іакову за Божественною літургією в кафедральному храмі святих первоверховних апостолів Петра і Павла.

За святковим богослужінням також служили митрополит Старозагірський Кипріян, митрополит Врачанський Григорій, єпископ Тульчинський Румунської Православної Церкви Віссаріон, настоятель Троянського і Бачковського монастирів єпископ Велічській Сіон, ігумен Рильського монастиря єпископ Адрианопольський Євлогій, вікарний архієрей Слівенської митрополії єпископ Ієротей Агатопольський, духовенство Доростольської єпархії.

Український архієрей привітав митрополита Доростольського зі святом і вручив йому відзнаку Білоцерківської єпархії – медаль Рудосельскої ікони I ступеня, а також подарував копію Почаївської ікони Божої Матері і факсимільне видання Луцького Євангелія XIV століття, повідомляє сайт подвор’я РПЦ в Софії.

Після завершення Літургії архієреї та духовенство звершили заупокійну літію за покійними Доростольськими митрополитам Іларіоном і Амвросієм.

Напередодні, 9 жовтня, митрополит Августин взяв участь в освяченні нового храму на честь святителя Миколая Чудотворця в селі Междудень, Дулово Силістринської області.

Церемонію освячення і Літургію очолив митрополит Західної і Центральної Європи Антоній.

Просмотров: 379