Вільно і без обмежень відвідувати храми зможуть тільки вакциновані, — чиновниця Волинської ОДА

Після переходу Волинської області до «червоної» зони, для людей, у яких немає сертифіката, що засвідчує вакцинацію проти COVID-19, будуть діяти жорсткі обмеження, на відміну від тих, хто вакцинувався. Про це під час брифінгу в Волинській ОДА 20 жовтня 2021 року повідомила заступниця голови облдержадміністрації Людмила Тимощук, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

За словами Л. Тимощук, коли на Волині запровадять «червону» зону епіднебезпеки, в церквах будуть діяти ті ж самі протиепідемічні заходи, як і на початку карантину, а вільно відвідувати храми (з дотримуванням маскового режиму) зможуть тільки вакциновані люди.

«Це й обмеження дистанції, і обмеження перебування у храмі. Тільки вакциновані люди зможуть вільно відвідувати церкву, але при цьому носити маски. Маски повинні носити й вакциновані, й невакциновані. Бо вакцинований – не означає не інфікований», – заявила чиновниця, звертаючись до волинських священників і парафіян.

Вона додала, що з переходом до «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки, люди, які вакцинувалися, матимуть більше прав знаходитися у тому чи іншому приміщенні

«У нас немає іншого вибору, ніж йти тим шляхом, який запропонований європейськими державами: хто зробив щеплення, той повинен отримати більше можливостей в соціальному житті на час чергової хвилі COVID-19», — повідомила заступник голови ОДА.

Просмотров: 1744