Предстоятель звершив святкове богослужіння у Кулівецькому монастирі Чернівецької єпархії

26 жовтня 2021 року, у день пам’яті преподобного Веніаміна Печерського, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у Кулівецькому Успенському чоловічому монастирі Чернівецької єпархії. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Предстоятелю співслужили митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, архієпископ Шепетівський і Славутський Євсевій, єпископ Хотинський Веніамін, єпископ Ладижинський Сергій, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк, єпископ Герцаївський Силуан та сонм духовенства.

На малому вході Блаженніший владика відзначив братію обителі у священному сані богослужбовими нагородами.

Після читання святого Євангелія архіпастир звернувся до вірян зі словом проповіді.

За Літургією Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив дияконську хіротонію Романа Рябого, студента 4-го класу Почаївської духовної семінарії.

Після відпусту Предстоятель привітав намісника Кулівецького монастиря єпископа Хотинського Веніаміна з днем тезоіменитства.

«Ми радіємо разом з Вами, що Господь дав Вам ревність, дав Вам сили, дав Вам мудрість вибудувати таку красиву обитель, зібрати братію і звершувати той духовний подвиг, який звершують іноки, який світ не бачить, або бачить трішки, але яким світ живе», – сказав архіпастир.

Предстоятель побажав владиці Веніаміну, щоб Господь продовжував роки його служіння та давав кріпость славити Бога.  Блаженніший владика прикликав благословення Боже на усіх, хто живе та приходить в обитель для молитви та покаяння.

«Доки звучить молитва, доки є покаяння, є жертовна любов – доти буде існувати світ, – наголосив Предстоятель. –  Що означає жертовна любов? Це означає, що любить людина, нічого не чекаючи взамін. Доки буде ця любов, наша жертва іншим людям – доти буде існувати світ».

Архієпископ Веніамін подякував Блаженнішому Митрополиту Онуфрію за вітання та за молитовні труди. Насамкінець усі віряни проспівали многоліття.

Нагадаємо, Предстоятель освятив медичний центр при Банченському монастирі.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Фото з Фейсбук-сторінки Чернівецько-Буковинської єпархії.

Просмотров: 1563