Чиновниця Кабміну Ю. Лапутіна систематично розпалює релігійну ворожнечу у ЗМІ

Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна в інтерв’ю естонському виданню Postimees звинуватила Українську Православну Церкву (називаючи її РПЦ) у поширенні пропаганди. При цьому високопоставлена чиновниця не навела жодних фактів та сама вдалася до маніпуляцій, налаштовуючи таким чином громадськість проти найбільшої конфесії в Україні, брутально розпалюючи релігійну ворожнечу. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Вона заявила, що Росія, в якості своїх інструментів в Україні використовує Російську православну церкву (саме так, попри юридично закріплену назву, чиновниця воліє називати Українську Православну Церкву).

«Крім того, вони використовують Російську православну церкву для поширення своєї пропаганди», — сказала вона. Намагаючись обґрунтувати свої домисли, ця пані розповіла, що чула, нібито один із православних священиків розповів своїй пастві, що вакцина від Covid-19 була розроблена Біллом Гейтсом для введення мікрочіпів.

Хто цей священик, і чи вся УПЦ дотримується саме такої позиції, Юлія Лапутіна уточнити не забажала за потрібне. На основі цього міністерка робить узагальнення: «І ми бачимо тут всеохоплюючу закономірність у пропаганді. Анти-НАТО, анти-вакцинування, анти-ЄС та лібералізація візового режиму — це питання, у яких Росія мобілізує певну частину суспільства».

Слід зазначити, що Лапутіна вже неодноразово відзначилася своїми опусами з образливими змістами щодо вірян УПЦ, розмірковуючи на теми, щодо яких не має жодної компетенції.

Просмотров: 1220