Голова ВЗЦЗ УПЦ відвідав українські парафії за кордоном

7 та 8 листопада 2021 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій звершив богослужіння на православних парафіях в Форте-дей-Мармі та в Пізі в Італії. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу ВЗЦЗ.

7 листопада Божественна літургія була звершена в парафії на честь Різдва Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна в Форте-дей-Мармі (Версілія). Митрополиту Мелетію співслужили секретар Чернівецько-Буковинської єпархії архімандрит Никита (Сторожук), настоятель парафії ієрей Іоан Малиш. За богослужінням владика благословив пономарів приходу на право носіння стихарів, возніс молитву про мир в Україні й про припинення пагубної епідемії та звернувся до віруючих зі словом проповіді.

8 листопада, в день пам’яті великомученика Димитрія Солунського, митрополит Мелетій звершив богослужіння в парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтского в місті Піза (Тоскана). Владиці Мелетію співслужили настоятель парафії в Форте-дей-Мармі ієрей Іоан Малиш та настоятель приходу в м. Піза ієрей Ярослав Стрілець. За богослужінням, з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія, ієрей Ярослав був удостоєний права носіння хреста з прикрасами.

Нагадаємо, що православні парафії в м. Піза та в м. Форте-дей-Мармі були створені Відділом зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви для пастирської опіки українцями закордоном.

Просмотров: 773