Митрополит Поліський Анатолій освятив храм після реконструкції в селі Кургани

5 грудня 2021 року, в Неділю 24-ту після П’ятидесятниці, митрополит Поліський і Сарненський Анатолій звершив Божественну літургію у Покровському храмі села Кургани, Березнівського району, Рівненської області. Богослужіння було присвячено освяченню храму після проведеної реконструкції. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу Поліської єпархії.

Трудами настоятеля священика Костянтина Ляховича та парафіян була реставрована покрівля храму з куполами, розбудований церковний будинок.

На Малому вході Владика виголосив молитви та освятив храм після реконструкції.

Його Високопреосвященству співслужили священик Костянтин Ляхович – настоятель Покровського храму села Кургани; священик Тарасій Шкуратюк – настоятель храму на честь Казанської Ікони Божої Матері села Богуші; священик Вадим Щевич – настоятель Параскевського хаму села Яблунне; протоієрей Микола Ковальчук – настоятель Миколаївського храму села Бистричі та духовенство благочиння.

За богослужінням, після читання Євангелія, архіпастир виголосив слово проповіді на Євангельську тему.

По завершення Божественної Літургії Владика Митрополит подякував вірянам УПЦ за їхні молитви, жертовність та труди, котрі вони несуть у Богом даній парафії.

Просмотров: 1289