Життя вимірюється добрими справами, а не роками — Блаженніший Митрополит Онуфрій (відео)

Про це Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій сказав у проповіді в день пам’яті вмц. Катерини та закликав жити за заповідями Господніми, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Предстоятель нагадав житіє та подвиг великомучениці Катерини.

«Вмч. Катерина була проповідницею Христа воскреслого і розп’ятого, вона була живим свідком живої віри», — додав владика.

За словами Архіпастиря, шлях земного життя вмц. Катерини був по-справжньому світлим.

«Земне життя вимірюється не роками, а тими добрими справами, які ми робимо, — підкреслив владика. — Ми можемо прожити багато років на землі, але нічого доброго не зробити».

Як зауважив Його Блаженство, якщо за життя ми нічого доброго не зробимо, то і шлях може бути недобрим і похмурим. «А інша людина проживе трохи на землі, але стільки встигне зробити світлого, гарного і шляхетного, що її шлях буде світлим і шляхетним», — продовжив він.

Блаженніший владика пояснив, що означає — світлий шлях, та як цього досягти.

«Якщо ми будемо жити за заповідями, за священними законами священного Бога, то і наш шлях земного життя буде світлим і красивим. Саме наше життя проповідуватиме про Бога, про те, що Бог — найвища благородність, вищий розум, найвища краса. Господь наповнить нас своєю благодаттю, і ми будемо жити легко, з миром, із радістю на землі і сподобимося вічного життя на небі», — підсумував Митрополит Онуфрій.

Просмотров: 433