На свято Різдва Христового УПЦ проведе традиційну дитячу благодійну різдвяну ялинку

7 січня 2022 року, у день свята Різдва Христового, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, Синодальний відділ УПЦ у справах молоді за підтримки благодійної організації Андрія Деркача «Наше майбутнє» та Міжнародного благодійного фонду на честь Покрови Пресвятої Богородиці проведе в Національному театрі російської драми імені Лесі Українки традиційне дитяче благодійне різдвяне свято.

750 дітей-сиріт, дітей з інвалідністю та вимушених переселенців, дітей з багатодітних та неблагополучних сімей з різних регіонів України візьмуть участь у розважальній програмі, подивляться спектакль та отримають солодкі подарунки.

Це традиційне різдвяне дитяче свято, яке всімнадцяте обіцяє порадувати сімсот п’ятдесят діточок із дитячих будинків, шкіл-інтернатів, соціально-реабілітаційних центрів Київської, Житомирської, Сумської та Луганської областей, із багатодітних, малозабезпечених сімей та сімей вимушених переселенців.

Свято розпочнеться об 11.00 в холі Національного академічного театру, де встановлено пухнасту живу ялинку з цукерками, мандаринами тощо. Маленьких гостей зустрінуть професійні аніматори. Біля великої скрині з солодощами дітей вітатимуть Дід Мороз та Снігуронька. А учасники всеукраїнського волонтерського руху «Молодість не байдужа!» допоможуть дітлахам отримати подарунки, пройти до зали та зайняти свої місця.

Різдвяне свято складається із двох частин. Спочатку волонтери у костюмах казкових героїв зустрічають дітей у холі театру. Тобто перше, що побачать маленькі гості, увійшовши з морозної вулиці, — це посмішки персонажів казок, які ожили. Дітлахи ще не встигнуть роздягнутися й озирнутися на всі боки, як вже будуть оточені жартами, сміхом, веселими іграми, фокусами, малюванням аквагриму та іншими дитячими розвагами. Казкові герої пригощатимуть їх мандаринами, соком та цукерками. А після цього проведуть до зали та розсадять по місцях. Зі сцени Блаженніший Митрополит Онуфрій привітає всіх із Різдвом Христовим і надасть своє архіпастирське благословення. А потім почнеться чудова дитяча вистава, поставлена ​​професійними акторами цього театру. На завершення свята кожна дитина отримає солодкий подарунок на згадку про чудовий день.

***

Як зазначають у Синодальному відділі УПЦ у справах молоді, відчути радість свята Різдва Христового повинні не тільки ті дітки, батьки яких протягом року дарують їм подарунки. У день, коли ми згадуємо, як Господь наш Іісус Христос народився в яслах, тому що ніде у стародавньому Віфлеємі не знайшлося Йому місця, хочеться подарувати свято дітям, для яких дитинство не стало часом безтурботним та радісним. Багато хто з них не отримав батьківської ласки і любові в тій мірі, як того потребує душа кожної дитини. Тому так важливо, щоб вони торкнулися великої таємниці життя через любов, через усмішки волонтерів, через радісний настрій та чудову виставу, поставлену професійними акторами за мотивами казок християнського письменника.

Нехай цей день осяє дитячі серця променями надії на диво і на те, що всі скорботи, які довелося їм випробувати за їхнє ще невелике життя, минуть і забудуться. Таку надію нам дарує Христос, який народився цього дня на землі.

Головне завдання волонтерів, які вже не перший рік беруть участь в організації свята, — оточити кожну дитину увагою та турботою, яких їй так не вистачає у повсякденному житті. Аби діти могли відчути, що таке любов. Адже у житті людини, у її трудових буднях, свята, особливо православні, є найважливішим часом, коли ми зупиняємо біг життя та піднімаємо очі до неба. Хочеться і дітям подарувати відчуття та розуміння глибини християнських подій.

Просмотров: 1063