Предстоятеля привітали з Різдвом Христовим у Києво-Печерській Лаврі

7 січня 2022 року, у день свята Різдва Христового, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій приймав привітання зі святом у Хрестовоздвиженському храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.  

Традиційне привітання Предстоятеля з Різдвом Христовим відбулося після Божественної літургії, яку очолив Блаженніший Митрополит Онуфрій у храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Печерських.

Зі світлим святом Різдва Христового Блаженнішого владику привітав намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел з братією Києво-Печерської Лаври, студенти і викладачі Київських духовних шкіл на чолі з ректором КДАіС єпископом Білогородським Сильвестром та паства Предстоятеля.

Від імені братії вітальне слово архіпастирю виголосив намісник Лаври митрополит Павел.

«Нехай уподібняться наші серця до Вифлеємської печери, щоб в них спочивав Богонемовля Христос і ми стали спадкоємцями Царства Небесного!», – побажав братії обителі Предстоятель.

Ректор КДАіС єпископ Сильвестр, вітаючи Блаженнішого владику, зауважив, що Предстоятель є духовним батьком для Київських духовних шкіл, а також є прикладом достойного пастиря Христової Церкви, який вчить всіх правильно любити Христа Спасителя. Також владика ректор подякував Його Блаженству за постійні молитви та турботу про Київські духовні школи.

Хорові колективи виконали для Блаженнішого Митрополита Онуфрія різдвяні колядки і духовні піснеспіви.

Архіпастир подякував за вітання, вручив усім різдвяні подарунки та благословив паству.

Просмотров: 1089