Архієпископ Васильківський Миколай звершив молебень, присвячений пам’яті Вифлеємських немовлят

11 січня 2022 року в Аннозачатіївському храмі Києво-Печерської Лаври з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії архієпископ Васильківський Миколай звершив молебень, присвячений пам’яті 14 тисяч немовлят, від Ірода у Вифлеємі убієнних. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу Київської єпархії.

Цей молебень ініціювали та взяли у ньому участь представники організацій, які системно займаються протиабортною діяльністю в Україні – «Pro-life Україна», «Миряни», «Вся Україна», «Фітофарм», і які є вірянами Української Православної Церкви. Ці організації саме в цей день пам’яті безневинно постраждалих за Христа дітей звертають увагу суспільства до проблеми абортів від яких і сьогодні, нажаль, безневинно гинуть діти.

Після молебню Високопреосвященний владика звернувся до присутніх з архіпастирським словом, у якому порівняв тих, хто наважується зробити штучний аборт з Іродом, який віддав наказ про страту численних дітей. Владика закликав майбутніх батьків до віри в Бога і життя згідно з заповідями Господніми, адже недовіра Творцю і бажання догоджати лише собі – одні з причин, через які страждають невинні діти.

В пам’ять жертв абортів було запалено 100 свічок.

З благословення Предстоятеля УПЦ архієпископ Миколай відзначив церковними орденами благодійника протиабортних проектів Тараса Демуру та протоієрея Андрія Овдієнка, який несе духовну опіку протиабортного руху.

За офіційною статистикою, щороку в Україні від штучних абортів гинуть близько 50 тисяч немовлят, але насправді ця цифра набагато більша. Протиабортний рух займається відкриттям кабінетів доабортного консультування, проводить бесіди з молоддю про зародження людського життя, розповідає про наслідки абортів та про традиційні сімейні цінності з метою підтримати молодь у прийнятті вірного рішення – порятунку дитини.

Просмотров: 347