Керуючий Олександрійською єпархії привітав з Різдвом Христовим парафіян у с. Чечеліївка, які постраждали від представників”ПЦУ”

15 січня 2022 року, у день пам’яті преподобного Серафима Саровського чудотворця, архієпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп відвідав з архіпастирським візитом релігійну громаду на честь Покрови Пресвятої Богородиці у с. Чечеліївка в Петрівському районі Кіровоградської області. Парафія зазнала незаконної перереєстрації й сьогодні живе у стані постійних нападок та агресії з боку прихильників “ПЦУ”. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу Олександрійської єпархії.

У співслужінні секретаря єпархіального управління, благочинного та духовенства, було звершено молебень преподобному Серафиму, після завершення якого до парафіян звернувся владика.

Попри всі негаразди, з Божої милості, православна громада не тільки продовжує свою спасительну місію, але і з оптимізмом дивиться в майбутнє. У теплій та щирій розмові з архіпастирем парафіяни засвідчили свою стійкість у православній вірі, згуртованість та бажання бути справжніми християнами.

На завершення спілкування владика Боголєп подякував настоятелю протоієрею Миколаю Бойку, всім парафіянам Покровського храму та вручив присутнім солодкі подарунки. Всі разом проспівали колядки, після чого співтрапезували.

В єпархії просять підтримки та молитов про багатостраждальну громаду.

Нагадаємо, Кіровоградська обласна державна адміністрація без згоди і будь-якого повідомлення віруючих у лютому 2020 року таємно перереєстровувала дві релігійні громади Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, одна з них в Чечеліївці.

Просмотров: 485