Парафія в селі Поліське на Рівненщині, у якої прихильники “ПЦУ” захопили храм, просить допомоги в будівництві нового

Віряни Української Православної Церкви в селі Поліське Рівненської області, які втратили свій Михайлівський храм через рейдерське захоплення прихильниками “ПЦУ”, просять допомогти з утепленням стін недобудованої нової церкви. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на благодійний фонд «Фавор».

Настоятель громади села Поліське Сарненської єпархії протоієрей Степан Корольчук просить допомогти усіх небайдужих. «Рідні, підтримайте, будь ласка, будівництво нашого Михайлівського храму! Хто чим може – молитвою, матеріальною допомогою, репостом! Ми віримо, що разом з вами зможемо довести цю справді велику справу до кінця і побудувати наш храм», – сказав священник.

Він подякував тим жертводавцям, які вже допомогли громаді в будівництві, і розповів про молитви поліської громади за них. «Разом із всією громадою нашого села молимося за здоров’я і благополуччя всіх вас та ваші родини», – зазначив отець Степан.

На момент публікації для утеплення стін нового храму УПЦ Поліського зібрали майже 62 тисячі гривень із необхідних 203 тис. Пожертвування можна зробити на сторінці збору коштів сайту БФ «Фавор» або на картку Приватбанку 5169 3305 3004 7445 (з позначкою «Поліське»).

Представники “ПЦУ” захопили Михайлівський храм 17 квітня 2019 року. Відтоді богослужіння проводили в будинку настоятеля. У листопаді 2020 року заклали фундамент під новий храм, і через дев’ять місяців у ньому була звершена перша Літургія. 

Просмотров: 238