Роботи фотографів з Сум увійшли до фіналу міжнародного конкурсу церковної фотографії (фото)

Фотороботи клірика Спасо-Преображенського собору міста Суми ієродиякона Силуана (Краснянського) та учасника діючого при соборі Центру православної молоді Валерія Валюхова пройшли у фінал міжнародного конкурсу церковної фотографії «PhotoPravoslavie Awards 2021». Про це повідомляє прес-служба Сумської єпархії, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Конкурс розпочався 1 листопада 2021 року та проходив у семи номінаціях: «Таїнство Хрещення», «Таїнство Вінчання», «Обличчя та лики», «Пейзаж із храмом», «Деталі», «Богослужіння», «Серії».

Ієродиякон Силуан став фіналістом у номінації «Обличчя та лики» з роботою «Глинська пустинь», у номінації «Богослужіння» з фотографіями «Хресна хода» і «Митрополит Онуфрій» та в номінації «Серії» з фотоісторією «Дім милосердя – Кам’янка».

Валерій Валюхов увійшов до фіналу номінації «Серії» з фотоісторією під загальною назвою «Постриг».

Організатором конкурсу виступила спільнота любителів та професіоналів у сфері церковної фотографії «Фотоправослав’я». Мета заходу – показати красу Православ’я та сприяти поширенню знань про Православну Церкву через фотомистецтво.

Просмотров: 1803