Митрополит Пірейський Серафим закликав Елладську Церкву засудити томос «ПЦУ»

Священний Синод Елладської Православної Церкви має засудити «недійсну автокефалію» «ПЦУ», аби не стати прихильниками розколу. До цього закликав митрополит Пірейський Серафим у своїй заяві, присвяченій дехристиянізації західного світу, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на грецьке видання vimaorthodoxias.gr.

Ієрарх Елладської Церкви зокрема висловив занепокоєння щодо питання:  «Що може означати «крах західного християнства в Європі через різке зменшення віруючих» для Церкви?».

Митрополит Пірейський Серафим запропонував конкретні кроки, які потрібно зробити для того, аби «Елладська Помісна Церква не була стерта з землі, як були стерті сім Помісних Церков Малої Азії». «Зверніть увагу, де сьогодні сім світильників (ред. – Церков)? Їх не існує, ці колись знамениті Церкви стерто з карти. Тож будьмо обережні, щоб не постраждати так само!», – застеріг він.

Окреслюючи всі ті проблеми, з якими останнім часом зіткнулися християни всього світу, ієрарх ЕПЦ, крім засудження єресі екуменізму та безпосередньо Критського Собору, закликав до осуду томосу «ПЦУ».«Нехай наша Помісна Церква одностайно засудить недійсну українську автокефалію, щоб не стати прихильником розколу», – зазначено у заяві.

«Не забуваймо, що “Бог осміяним бути не може” (Гал. 6:7) і що “страшно впасти в руки Бога живого” (Євр. 10:31). Якщо ми будемо байдужі, то Духовний Закон в якийсь момент почне діяти. Тому, перш ніж спалахне Божий гнів, знайдемо час, щоб вчинити правильно», – сказано в документі Пірейської Митрополії.

 

Просмотров: 2953