У КДАіС відбувся семінар по роботі з людьми, які мають порушення слуху (оновлено)

З 17 лютого 2022 року у Києві розпочався триденний щорічний семінар по роботі з людьми, які мають порушення слуху. Організаторами заходу виступили: Київська духовна академія і семінарія та Синодальний відділ Української Православної Церкви у справах молоді. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу КДАіС.

Перед початком семінару був звершений молебень на початок доброї справи.

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, участь у заході беруть професор КДА протоієрей Миколай Данилевич, викладач жестової мови Катерина Дятлова, студенти і вихованці КДАіС, духовенство і перекладачі з України.

На семінарі обговорюють питання перекладу богослужбових текстів жестовою мовою, місіонерські напрямки служіння нечуючим людям, а також можливість проведення православного табору для дітей з порушенням слуху.

У суботу, 19 лютого, в Академічному храмі Воскресіння Христового у Києві (храм пам’яті загиблим і ветеранам Афганістану) була звершена Божественна літургія з перекладом жестовою мовою.

Богослужіння очолив голова молодіжного відділу Волинської єпархії ієромонах Ілля (Вишневський) у співслужінні духівника Київської громади нечуючих людей протоієрея Григорія Крижановського, учасників семінару та студентів КДА у священному сані.

За богослужінням також молились настоятель та перший проректор КДА протоієрей Сергій Ющик, викладач жестової мови Київських духовних шкіл Дятлова Катерина Олександрівна, учасники семінару, студенти і вихованці Академії і Семінарії, громада нечуючих та парафіяни храму.

Під час Літургії священнослужителі, Дятлова Катерина Олександрівна, студенти і вихованці Київських духовних шкіл та Одеської духовної семінарії синхронно перекладали жестовою мовою всі частини богослужіння.

Наприкінці Літургії священнослужителі-учасники семінару привітали присутніх з участю у спільному богослужінні, закликали на усіх Боже благословення. Наостанок, для всіх учасників семінару та громади нечуючих була проведена екскурсія Києво-Печерською Лаврою.

Просмотров: 556