Керівники області закликають жителів Тернопільщини не створювати напруги довкола Почаївської Лаври

Поліція перевірила Свято-Успенську Почаївську Лавру, на території якої перебуває багато біженців, і офіційно заявила, що не виявила ніяких загроз. Керівники області, у свою чергу, закликали жителів Тернопільщини не створювати зараз напруги довкола обителі. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на місцеві ЗМІ.

Як розповів 7 березня 2022 року під час брифінгу начальник обласного управління поліції Олександр Богомол, зараз на території лаври – чимало біженців.

«Ми мали зустріч з настоятелем, перевірили всіх, хто зараз перебуває на території святині, перевірили всіх прихожан в гуртожитках, бо дуже багато біженців. Довкола лаври розміщені блокпости, перевіряємо всіх прибулих і тих, хто виїздить. Загалом що стосується церкви Московського патріархату. Наразі інформації про те, що щось може зашкодити державі з боку цих релігійних установ, у нас немає. Водночас ми тримаємо ситуацію на контролі», – запевнив Богомол.

Керівники області, у свою чергу, закликали жителів Тернопільщини зберігати спокій і не створювати зараз напруги довкола Почаївської Лаври.

У свою чергу Голова облради Михайло Головко теж закликав «гарячі голови» трохи охолонути.

Просмотров: 10763