Мешканці Сєверодонецька у цокольному приміщенні кафедрального собору в укритті моляться про мир і припинення військових дій в Україні

Мешканці міста Сєверодонецька, які знаходяться у цокольному приміщенні Христо-Різдвяного кафедрального собору для укриття від обстрілів, о 21:00 підносять посилені молитви про мир та припинення військових дій в Україні з читанням акафіста Божої Матері. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу Сєверодонецької єпархії.

12 березня 2022 року, як і в інші останні дні, було звершено уставне богослужіння у цокольному приміщенні Христо-Різдвяного кафедрального собору м. Сєверодонецька.

У суботу першого тижня Великого посту, день пам’яті великомученика Феодора Тирона, митрополит Сєвєродонецький та Старобільський Никодим очолив Божественну літургію. Його Високопреосвященству послужив єпископ Новопсковський Іринарх. Було піднесено сугубі молитви про мир і припинення військових дій в Україні.

Нагадаємо, внаслідок одного з обстрілів міста Сєверодонецька снаряди впали і на територію Христо-Різдвяного кафедрального собору міста. Осколками снарядів пошкоджено ікону Покрови Пресвятої Богородиці (на північному фасаді собору), а також вікна.

Просмотров: 262