Президент подякував УПЦ за допомогу в організації гуманітарного коридору в Маріуполь

Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні 12 березня 2022 року підкреслив важливість ролі Церкви у забезпеченні гуманітарного коридору у Маріуполь. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на офіційний телеграм-канал Президента.

«Вдячний представникам Церкви, які долучилися до намагань захистити гуманітарний коридор у Маріуполь від обстрілів», – сказав Володимир Зеленський.

Також Президент у цьому зверненні закликав всіх українців «працювати разом, без внутрішніх розколів, підтримуючи одне одного, по всій Україні».

Пізніше під час свого спілкування з іноземними ЗМІ В. Зеленський розповів, що це вже 5-й гуманітарний вантаж, що відправляють в Маріуполь. Його раніше не пропускали та розстрілювали російські війська.

“…На Маріуполь сьогодні поїхали представники церков. Ми з ними з’єдналися і вони сказали: “Так, ми поїдемо”, тому що до цього конвой розстрілювали російські війська”, – розповів закордонним журналістам Президент.

Нагадаємо, Блаженнійший Митрополит Онуфрій за сприяння інших ієрархів та священнослужителів Української Православної Церкви допомогли організувати гуманітарний коридор в Маріуполь. У складі гуманітарного каравану, який везе в Маріуполь більш як 90 тонн харчових продуктів та медикаментів, знаходиться митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука зі священниками своєї єпархії.

Раніше, 10 березня Блаженнійший Митрополит Онуфрій виступив із заявою, в якій закликав «всіх, від кого це залежить, забезпечити реальні гуманітарні коридори для невідкладної евакуації мирних жителів із населених пунктів, що знаходяться на лінії вогню, та гарантувати їхню безпеку».

Просмотров: 17276