У Львові чоловік з автоматом попередив, що готується до знесення храму УПЦ

25 квітня 2022 року, у Світлий понеділок, у Львові невідомий чоловік зі зброєю приїхав до храму на честь святого рівноапостольного князя Володимира Української Православної Церкви мікрорайону Львів-Сихів і заявив, що готується до знесення церкви. Відеозапис інциденту опубліковано на YouTube-каналі «Православний Журналіст», передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Чоловік демонстративно пересмикнув затвор своєї зброї та заявив, що «це все ми знесемо, з понеділка починаємо, побратими вже збираються».

«Хлопці на передовій, ви побачили все. Ми готові…», – сказав зловмисник на камеру, на що отримав відповідь жінок, з якими приїхав воювати: «Наші хлопці теж на передовій. За Україну борються».

Після цього він їздив навколо храму на своєму позашляховику і кричав у вікно: «Смерть москалям!».

Співробітники Національної поліції, які, за словами парафіян, були поряд із храмом, в інцидент не втручалися.

Раніше храм на честь святого рівноапостольного князя Володимира у Львові вже зазнавав нападів радикалів. Так 28 січня 2018 року радикально налаштовані активісти блокували храм, після чого у ніч на 3 лютого церкву підпалили. Вогонь знищив обшивку даху, дерев’яне перекриття площею 100 квадратних метрів, підлогу та церковне начиння.

Підписуйтесь на наш канал у Телеграм

Просмотров: 1451