Предстоятель очолив Літургію перед початком зібрання єпископів, священиків, монахів та мирян (+відео)

27 травня 2022 року, у п’ятницю 5-ї седмиці після Пасхи, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію перед початком зібрання єпископів, священиків, монахів та мирян Української Православної Церкви, яке було ініційоване Священним Синодом УПЦ 12 травня 2022 року. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Богослужіння відбулось у храмі на честь Всіх Святих Свято-Пантелеімонівського жіночого монастиря у Феофанії.

Його Блаженству співслужили члени Священного Синоду УПЦ: митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, митрополит Камʼянець-Подільський і Городоцький Феодор, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій.

За Літургією піднесли особливі прохання про позбавлення від ворога, про встановлення миру, про вимушених біженців і людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Після богослужіння розпочнеться зібрання єпископів, священиків, монахів та мирян УПЦ, на якому соборно будуть обговорюватися проблеми церковного життя, що виникли внаслідок війни.

Нагадаємо, Священний Синод обговорив внутрішньоцерковну дискусію щодо майбутнього Українського Православ’я.

Просмотров: 8807