Полтавська Місіонерська Духовна Семінарія запрошує на навчання

 

Полтавська Місіонерська Духовна Семінарія — вищий духовний навчальний заклад Української Православної Церкви, що здійснює підготовку кандидатів для пастирського служіння, місіонерів, іконописців і регентів-псаломщиків церковного хору згідно з церковним освітнім стандартом базової вищої духовної освіти, оголошує набір абітурієнтів на 2022-2023 навчальний рік. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу ПМДС.

Прийом документів проводиться в режимі онлайн до 24 серпня 2022 року. Вступникам слід надіслати сканкопії необхідних документів електронною поштою: [email protected] Оригінали документів необхідно донести під час вступних іспитів.

Богословсько-місіонерський та місіонерсько-катехизаторський факультети – структурні підрозділи Полтавської семінарії, що готують фахівців в області православного богослов’я, кандидатів у церковно- і священнослужителів, місіонерів, викладачів для богословських шкіл і, надалі, спеціалізації на програмах магістерського рівня. На богословсько-місіонерський та місіонерсько-катехизаторський факультети приймаються особи чоловічої та жіночої статі православного віросповідання у віці від 17 років. Термін навчання – 4 роки. Форми навчання: стаціонарна, заочна та дистанційна (остання для окремої категорії осіб).

Поряд з лекціями і науковими заняттями в житті Семінарії стоїть молитва, участь студентів в Таїнствах Церкви. Для благочестивого спонукання вихованців упродовж навчального року, один раз на місяць, встановлено загальні Таїнства Сповіді і Причастя Святих Христових Таїн.

Під час навчання студенти проходять богослужбову практику, набувають навички з Церковного уставу, криласного співу та читання церковнослов’янською мовою.

Контактні телефони:
+38 096-129-56-21 – черговий на прохідній,
+38 096 129-82-64 – черговий викладач.

Підписуйтесь на наш канал у Телеграм

Просмотров: 995