У Почаївській духовній семінарії відбулися урочистості з нагоди випуску

14 червня 2022 року в Успенській Почаївській лаврі відбулися святкові заходи з нагоди двадцять дев’ятого випуску ПДС. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужбу Почаївської духовної семінарії.

Розпочалися урочистості зі святкової Літургії в Успенському соборі Почаївської лаври, яку очолив митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій у співслужінні ректора Почаївської духовної семінарії архієпископа Шумського Іова, а також викладачів і випускників духовної школи у священному сані.

За богослужінням помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Після Божественної літургії митрополит Сергій звершив подячний молебень, наприкінці якого викладачі та вихованці семінарії вклонились чудотворним святиням Почаївської лаври.

У Троїцькому соборі обителі відбулася актова частина.

Митрополит Сергій та архієпископ Іов звернулися до випускників зі словами привітання.

Подячне слово архіпастирям та викладачам семінарії від випускників виголосив диякон Михаїл Сухомлин.

Наприкінці святкових заходів випускники отримали дипломи бакалаврів богослов’я.

Після вручення дипломів усі присутні молитовно вшанували загиблих Захисників України та всіх невинно вбитих під час війни, яку РФ розпочала проти України.

Нагадаємо, у День Святого Духа Предстоятель очолив Божественну літургію та урочистості з нагоди випуску у КДАіС.

Просмотров: 3524