Митрополит Єфрем звершив постриг у мантію в чоловічому монастирі священномученика Володимира

26 червня 2022 року, ввечері неділі 2-ї після П’ятидесятниці, по закінченні вечірнього богослужіння напередодні свята обрітення мощей священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив постриг у мантію настоятеля храму свв. мцц. Віри, Надії, Любові та їх матері Софії с. Настасівка Дніпропетровської області – протоієрея Олександра Джусова. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужбу Криворізької єпархії.

При постризі молились намісник чоловічого монастиря архімандрит Володимир (Нероба) з братією обителі та настоятелі храмів Кривого Рогу.

Отець Олександр Джусов був пострижений в Мантію з ім’ям Спиридон, на честь святителя Спиридона, єпископа Тримифунтського, чудотворця.

Новопострижений монах був вручений в духовне окормлення наміснику обителі архімандриту Володимиру (Неробі), а Високопреосвященний владика подарував отцю Спиридону, на молитовну згадку, ікону його небесного покровителя.

Насамкінець, Митрополит Єфрем звернувся до новопостриженого зі словом повчання.

Підписуйтеся на наш канал у Телеграм

Просмотров: 486