У єпархіях УПЦ допомагають біженцям, нужденним, захисникам і лікарням – Репортаж. Ч. 66

Духовенство і миряни Української Православної Церкви підтримують духовно і матеріально воїнів ЗСУ, вимушених переселенців, медичні установи та усіх, хто цього потребує. Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ публікує шістдесят шосту частину репортажу з різних єпархій України.

Попередня частина репортажу: Репортаж, частина 65.

Київська єпархія. Синодальний відділ УПЦ з соціально-гуманітарних питань та Фонд Блаженнішого Митрополита Онуфрія «Мир Вам» придбали продукти на 50 тис. грн. для сотень біженців, які щотижня отримують допомогу в Іверському храмі міста Дніпро.

Одеська єпархія. Єпархіальна волонтерська команда «Добро об’єднує» доставила до Миколаєва черговий гуманітарний вантаж для військовослужбовців ЗСУ.

Харківська єпархія. 22 червня 2022 року священнослужителі Трьохсвятительського і Володимирського храмів м. Харкова  розвезли гуманітарну допомогу нужденним жителям міста.

Також єпархіальні волонтери передали медикаменти та медичне приладдя до Харківської міської багатопрофільної лікарні №18 та до Харківської міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги № 4.

Ніжинська єпархія. 23 червня 2022 року з благословення митрополита Ніжинського і Прилуцького Климента голова єпархіального відділу з благодійності та соціального служіння священник Олександр Гладиш та клірик Миколаївського кафедрального собору протодиякон Григорій Гришко в черговий раз передали гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування місцевій бригаді військовослужбовців Збройних Сил України.

Кіровоградська єпархія. 21 червня на території кафедрального собору Різдва Божої Матері було надано благодійну допомогу вимушено переміщеним особам, які знайшли тимчасове помешкання у м. Кропивницькому. Так продуктові набори, дитяче харчування, солодощі, засоби гігієни та інші речі першої необхідності отримали близько 150 сімей.

22 червня 2022 року клірики кафедрального собору Різдва Божої Матері відвідали будинок для престарілих «Милосердний самарянин», який знаходиться під духовною опікою та на повному матеріальному забезпеченні Управління Кіровоградської єпархії УПЦ. Священнослужителі поспілкувалися із мешканцями закладу та передали для них продуктові набори, медикаменти, крупи, молоко, солодощі, засоби гігієни та інші речі першої необхідності.

Благовіщенський храм м. Кропивницького продовжує щоденно годувати свіжими обідами вимушених переселенців та місцевих нужденних. З початку повномаштабної війни парафіяльні волонтери видали біля 9 тисяч обідів.

Кременчуцька єпархія. Настоятель Троїцького храму м. Кременчука протоієрей Анатолій Дружко разом з парафіянами передав для діток Кременчуцького обласного спеціалізованого будинку дитини продукти харчування (олія, крупи, овочі, черешні, полуницю).

22 та 24 червня 2022 року єпархіальні волонтери на чолі з протоієреєм Костянтином Масловим передали для воїнів ЗСУ дві партії допомоги, до якої увійшли перев’язувальні матеріали, медикаменти, турнікети, головні убори та продукти харчування.

Покровська парафія с. Кам’яні Потоки (настоятель – протоієрей Сергій Панчук) передала воїнам ЗСУ, які на передовій захищають Україну від російської агресії, благодійну допомогу у вигляді лопат, сокир, рукавиць, затіняючої сітки, а також харчових продуктів.

Мукачівська єпархія. 27 червня 2022 року у Покровському храмі села Приборжавське було звершено молебень перед відправленням на передову воїнів-односельчан.

Також настоятель парафії протоієрей Олександр Ряшко звершив освячення автомобіля, який для потреб ЗСУ придбали благодійники і прихожани храму. В автомобіль завантажили спорядження та провізію для Захисників України.

Полтавська єпархія продовжує активно допомагати усім нужденним. Благодійницька діяльність єпархії включає співпрацю із медичними установами. Про приклад такої співпраці розповіла директор Полтавського реабілітаційного центру Січкар Любов Іванівна.

Підписуйтеся на наш канал у Телеграм.

Просмотров: 270