Святогірська лавра продовжує потерпати від бойових дій (відео)

14 липня 2022 року з благословення митрополита Донецького і Маріупольського Іларіона було здійснено чергову гуманітарну поїздку до Успенської Святогірської лаври. У той же день обитель вкотре постраждала від бойових дій. Наслідки численних обстрілів волонтери зафіксували на відео. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужбу Донецької єпархії.

Намісник лаври митрополит Святогірський Арсеній подякував митрополиту Іларіону та волонтерам за гуманітарну підтримку, а також передав лист протоієрею Іоанну Устименку, який працює над наданням допомоги обителі.

«Ми в підвалах, там і служимо всенічні та вечірні, щодня Літургія у соборі […] Просимо молитов. Залишаємось під Покровом Божої Матері і Вам бажаємо того ж», – написав у листі владика Арсеній.

Успенська Святогірська лавра, у якій від війни переховуються до 600 мирних жителів, невпинно страждає від бойових дій. День гуманітарної поїздки в обитель не став виключенням. Один із волонтерів зняв відео, на якому зафіксовано наслідки постійних обстрілів святині.

Просмотров: 1451