Митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій освятив новозбудований храм у селі Кам’яна

6 серпня 2022 року, у день пам’яті благовірних князів і страстотерпців Бориса і Гліба, митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій звершив чин освячення храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці в селі Кам’яна Сторожинецького благочиння та очолив Божественну літургію. Також у храмі було освячено приділ на честь ікони Божої Матері «Всецариця». Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужбу Чернівецької єпархії.

Митрополиту Мелетію співслужили благочинний Сторожинецького округу протоієрей Василій Ковальчук, настоятель парафії протоієрей Іоанн Чернявський, духовенство Чернівецької єпархії та гості у священному сані.

За Літургією були піднесені особливі молитовні прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Після запричасного вірша клірик Чернівецької єпархії протоієрей Сергій Цуркан виголосив проповідь, у якій розповів про будівництво храму Божого у старозавітному періоді, виникнення перших християнських храмів, а також пояснив, яку роль храм грає у житті вірян.

Після урочистого богослужіння митрополит Мелетій привітав настоятеля храму протоієрея Іоанна Чернявського та парафіян з освяченням храму та подарував парафії ікону Божої Матері. В свою чергу отець Іоанн подякував владиці за архіпастирську опіку, духовенству – за соборну молитву, а всім жертводавцям та парафіянам – за те, що взяли участь у будівництві святині, яке тривало дев’ять років.

Просмотров: 1416