Патріарх Сербський Порфирій привітав Предстоятеля УПЦ з восьмою річницею інтронізації на Престол Київських Митрополитів

17 серпня 2022 року, у день восьмої річниці інтронізації Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Патріарх Сербський Порфирій надіслав вітання Блаженнішому владиці. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на офіційний сайт Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ.

Його Блаженству
Митрополиту Київському і всієї України
Владиці Онуфрію

Ваше Блаженство,
Дорогий наш у Христі брате і співслужителю,

З радістю згадуючи дні Вашого обрання та поставлення на Престол Митрополитів Київських і всієї України, братолюбиво вітаємо Вас з восьмою річницею архіпастирського служіння на чолі Української Православної Церкви, якої Ви є ревним та жертовним пастирем, показали приклад євангельської любові до Господа нашого Іісуса Христа, Який є досконалим миром та довершеною любов’ю, і довіреній Вам пастві, яка своїми життями свідчить, що їх ніхто не розлучить від Любові Христової.

Молимося Господу, щоб Ви завжди перебували у Його благодатних дарах, і щоб Вас укріпив у доброму здоров’ї на радість усім нам, а найбільше усього благочестивого кліру і благовірної пастви Української Православної Церкви.

З любов’ю у Христі Іісусі,

Архієпископ Печський,
Митрополит Белградсько-Карловацький,
Патріарх Сербський
+Порфирій

 

Просмотров: 1065