Предстоятель пояснив, чому піст і молитва виганяють демонів (відео)

У своїй недільній проповіді Блаженніший Митрополит Онуфрій розтлумачив євангельське зачало про зцілення юнака, одержимого нечистим духом і розповів, як зробити себе недоступним для диявола. Повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«Біси приступають до людини тільки з Божого дозволу і настільки, наскільки людина може витерпіти. Господь дає спочатку сили людині, а потім дає йому це випробування. Але часто ми йдемо до бісів самі», — наголосив Предстоятель.

Блаженніший владика порівняв демона зі звіром, який прив’язаний до ланцюга.

«Він може гавкати на людину, але не може нічого зробити, якщо Бог цей ланцюг не розв’яже йому. Бог робить це для того, щоб ми побачили, наскільки шкідливий і наскільки противний і злобажаний демон для людини. А часто ми самі йдемо до демона, наближаємось і він нас кусає», — зазначив він.

Архіпастир звернув увагу, що людина повинна сама від себе відганяти диявола.

«Це робиться за допомогою молитви та посту – іншого немає, – сказав Першосвятитель. — За допомогою молитви та посту людина себе очищає від усякої скверни плоті та духу і робить недоступною для диявола. Піст і молитва зміцнюють її, роблять вмістилищем благодаті Святого Духа. А благодать Святого Духа дає людині силу та можливість перемогти та відігнати від себе диявола».

Саме тому, за словами Його Блаженства, Церква закликає людей до молитви й посту: «не тому, що Церкві це потрібно, Богові нічого не потрібно від нас», а тому, що «наша молитва і піст потрібні нам самим».

 Підписуйтесь на наш канал у Телеграм

Просмотров: 878