Вінницька єпархія передала автомобіль ШМД для обласного центру екстреної медичної допомоги

22 вересня 2022 року митрополит Вінницький і Барський Варсонофій на території Воскресенського храму Вінниці звершив освячення автомобіля швидкої медичної допомоги, після чого транспортний засіб передали до Вінницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужбу Вінницької єпархії.

Митрополит Варсонофій зустрівся і особисто вручив ключі від автомобіля ШМД  директору медичної установи Пірникозі Анатолію Васильовичу. У зустрічі також взяла участь директорка Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької обласної державної адміністрації Задорожна Ольга Іванівна.

Архіпастир та духовенство поспілкувались з директором і співробітниками закладу. Також для священнослужителів провели екскурсію по медичному центру та показали як відбувається процес надання екстреної медичної допомоги. Усім працівникам владика Варсонофій вручив іконки Божої Матері.

Добру справу для жителів Вінниччини вдалося зробити завдяки допомозі Благодійного фонду «Покров» (фонд клірика УПЦ протодиякона Вадима Новинського), а також завдяки підтримці благодійниці Ставнійчук Марини Іванівни.

Просмотров: 162