У Харкові та на Закарпатті освячені нові храми

25 вересня 2022 року, у 15-ту Неділю після П’ятидесятниці, митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій звершив освячення храму на честь Олексія Людини Божої у місті Харків, митрополит Мукачівський і Ужгородський Феодор звершив освячення престолу в храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці в селі Верхня Визниця на Закарпатті. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужби Харківської та Мукачівської єпархій.

Митрополит Онуфрій звершив велике освячення та першу Божественну літургію у храмі на честь Олексія Людини Божої у місті Харків.

На завершення богослужіння Правлячий архіпастир подякував настоятелю та віруючим за несення трудів на славу Святої Церкви та вручив церковні нагороди.

Митрополит Феодор звершив чин освячення нового престолу та оновленого вівтаря та Божественну літургію в храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці в с. Верхня Визниця Мукачівського району.

По завершенні богослужіння архіпастир звернувся до всіх присутніх зі словами проповіді. Владика висловив подяку настоятелю храму протоієрею Іллі Ляху, всім парафіянам за труди на благо Святої Православної Церкви та призвав на всіх Боже благословення.

Просмотров: 720