Звершено чин прославлення у лику святих преподобносповідника Антонія Балтського (відео)

1 жовтня 2022 року у Покровському Балтсько-Феодосіївському чоловічому монастирі була звершена святкова Божественна літургія, під час якої відбувся чин прославлення у лику святих преподобносповідника Антонія Балтського (Ноздріна). Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужбу Балтської єпархії.

За благословенням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України очолив урочисте богослужіння керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Його Високопреосвященству співслужили митрополит Балтський і Ананіївський Олексій, митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон, вікарій Одеської єпархії архієпископ Арцизький Віктор, намісник Балтської обителі архімандрит Андронік, братія монастиря та гості у священному сані.

Під час чину прославлення преподобносповідника Антонія (Ноздріна) було зачитане рішення Синоду щодо встановлення шанування святого та житіє преподобносповідника. Потім святому Антонію проспівали тропар, кондак, величання та вклонилися його мощам й іконі.

Священний Синод Української Православної Церкви благословив місцеве шанування у лику святих преподобносповідника Антонія Балтського 17 серпня 2021 року.

За Літургією підносилися молитви про позбавлення від ворога та про настання миру на українській землі.

Наприкінці богослужіння звершили чин славлення, після чого митрополит Антоній привітав усіх присутніх зі святом та побажав миру і благословення Божого.

Нагадаємо, Предстоятель очолив прославлення у лику святих святителя Ієрофея (Лобачевського).

Підписуйтесь на наш канал у Телеграм

Просмотров: 1218