В Одеській та Сумській єпархіях зібрали чергову допомогу для Святогірської лаври

Зусиллями духовенства та вірних Української Православної Церкви постійно надається допомога великій святині на сході України – Святогірській Свято-Успенській лаврі, що постраждала внаслідок бойових дій.

В Одеській єпархії зібрали 300 тисяч гривень, на які придбали будівельні матеріали, які разом з харчами будуть найближчим часом доставленні в обитель. У Сумській єпархії на свято Покрова Пресвятої Богородиці в усіх храмах відбулися благодійні акції, під час яких збирали допомогу Святій Лаврі. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужби Одеської та Сумської єпархій.

“30 вересня 2022 року Одеська єпархія УПЦ доправила гуманітарний вантаж та зібрані кошти до лаври. Відтоді було зібрано ще триста тисяч гривень. Ми вирішили з’ясувати, що саме необхідно наразі для ремонту лаври й придбали будівельні матеріали, які будуть найближчим часом разом із продуктами доправлені до Святогірського монастиря”, – інформують в Одеській єпархіальній пресслужбі та просять допомогти з вантажним транспортом, щоб доправити допомогу єдиним конвоєм до обителі.

“Також хочемо запевнити, що імена всіх благодійників обов’язково будуть передані наміснику лаври митрополиту Арсенію для молитовного поминання ченцями за богослужіннями, – зазначається у повідомленні. – Разом ми сила разом ми можемо все зробити! Господь нам каже будьте єдині! Ми чекаємо на кожного, хто може і хоче зробити цей світ добрішим та разом з нами допомогти Святогірській Лаврі, зробимо це разом!”

Для отримання детальної інформації можна звернутися на гарячу лінію Одеської єпархії: +380936150820 (VIBER, WhatsApp, Telegram).

Реквізити для допомоги на сайті та за посиланням.

Звіт про допомогу:

14 жовтня, на свято Покрова Пресвятої Богородиці, в усіх храмах Сумської єпархії Української Православної Церкви з благословення митрополита Сумського і Охтирського Євлогія відбулася благодійна акція.

Метою акції став збір благодійної допомоги для Успенської Святогірської лаври, зокрема для сотень біженців та переселенців, яким свята обитель дає прихисток, тепло й харчування.

Прихожани та всі люди доброї волі принесли в православні храми овочі, крупи, продукти тривалого зберігання, засоби гігієни та побутової хімії. Усю зібрану благодійну допомогу найближчим часом буде доставлено у Святогірську лавру.

Нагадаємо, на свято Покрова Божої Матері до Святогірської обителі привезли 21 тонну вугілля з Київської єпархії.

Просмотров: 246