Предстоятель Елладської Церкви про визнання «ПЦУ»: «Послу Америки я сказав: “Ваша воля буде виконана”»

В нещодавньому інтерв’ю, опублікованому на грецькому сайті eKathimerini.com, архієпископ Афінський Ієронім розповів журналістам про причини здійсненого ним визнання «ПЦУ». Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

За словами Предстоятеля ЕПЦ, з приводу визнання легалізації українських схизматиків його відвідували представники різних політичних сил, зокрема він зустрічався із послом США в Греції.

«Послу Америки я сказав, що я буду на боці [Константинопольського] патріарха, і тому його воля буде виконана». Разом з тим, архієпископ переконував пресу, що визнання «ПЦУ» не було політичним вибором. «Я робив це не тому, що цього прагне Америка», – сказав він.

Визнаючи розкольників в Україні Церквою, грецький першоієрарх, відповідно до його слів, керувався не дотриманням православного вчення та священних канонів, а прихильністю до особи патріарха Варфоломія.

«Я робив це, тому що я поважаю позицію патріарха», – пояснив архієпископ Ієронім.

Також в Предстоятеля ЕПЦ була зустріч з російським послом, якому він розповів про свою ідейну солідарність з Константинопольським патріархом:

«Ми з патріархом одна сім’я. Як я можу залишити сім’ю, щоб поїхати кудись в інше місце? Я одностайний з патріархом», – пояснив архієпископ Ієронім.

Підписуйтесь на наш канал в Телеграм

Просмотров: 18280