“Ми разом з вами дорогі владики, отці та браття”, – Предстоятель насельникам Святогірської лаври

11 листопада 2022 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, у Свято-Успенську Святогірську Лавру доставлено гуманітарну допомогу від прихожан та духовенства Київської єпархії. Делегація передала наміснику та братії обителі відеозвернення зі словами духовної підтримки від Предстоятеля Української Православної Церкви. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

У своєму слові Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій побажав Божої помочі у всьому владиці наміснику та братії.

“Ми разом з вами дорогі владики, отці та браття, – зазначив Архіпастир. – Нам простіше, нас не так б’ють, не так стріляють, але все одно війна, вона скрізь відгукується в душах кожної людини, кожного віруючого християнина”.

Його Блаженство запевнив у молитвах, “щоб Господь зміцнив вас у вашій мужності, терпінні, у тому стоянні, яке ви звершуєте сьогодні заради імені Божого, для того, щоб людям і в цей складний час показати шлях, що веде до Христа і Царства Небесного. Ми радіємо, що в нас є такі єпископи, митрополити, такі монахи, і вірні чада нашої Церкви, які вміють терпіти, вміють прощати, вміють молитися. Нехай Господь усіх вас благословить!”

Просмотров: 409