Предстоятель нагородив старшу сестру Марфо-Маріїнської обителі Одеси за вагомий внесок в місійне служіння УПЦ

22 листопада 2022 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій прийняв у себе в резиденції у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі сестер милосердя Марфо-Маріїнських обителей України на чолі з їх духівником протоієреєм Іоанном Горіа. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

За вагомий внесок в місійне служіння Української Православної Церкви Предстоятель нагородив старшу сестру Марфо-Маріїнської обителі Одеси Гербову Наталію Василівну почесним наперсним хрестом.

Нагадаємо, 6 листопада з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія відбулася конференція, присвячена 175-річчю Марфо-Маріїнської обителі сестер милосердя в Одесі. Темою зустрічі делегацій сестер із Києва, Одеси, Черкас, Харкова та Вінниці стало місіонерство у воєнний час, допомога бідним, знедоленим, біженцям.

За 8 років служіння в Одеській обителі – 278 тис. розданих хрестиків і 219 тис. іконок, духовної літератури, Євангелія. Але одним із головних місіонерських підсумків стало те, що тисячі людей сповідалися та прийняли Таїнство Причастя.

Просмотров: 525