Всеукраїнський хресний хід з мощами святих воїнів за мир в Україні пройшов на Сумщині та Чернігівщині

2-4 грудня звершено черговий етап Всеукраїнського хресного ходу, який з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія проводить Синодальний відділ УПЦ із взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України. Молитовний хід відвідав Сумщину і Чернігівщину, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужби Сумської та Чернігівської єпархій.

Святині молитовної ходи – образ Покрову Пресвятої Богородиці з часткою омофору Пречистої Діви, ковчег з мощами 30 святих воїнів, іконою святителя Миколая Мирлікійського чудотворця з часткою його мощей, – побували вже у Запорізькій, Криворізькій, Кіровоградській, Житомирській, Рівненській, Київській єпархіях.

2 грудня Всеукраїнський хресний хід зустріли в Покровському кафедральному соборі Охтирки. Священнослужителі та віряни Охтирщини благоговійно вклонилися святиням. Були піднесені щирі молитви про мир, спокій і добробут в Україні, а також особливі молитви за воїнів, які зараз боронять Україну від ворога, та їхню перемогу.

3 грудня, перед всенічним бдінням, відбулася урочиста зустріч святинь Хресного ходу у Свято-Троїцькому кафедральному соборі Чернігова.

4 грудня, у день свята Введення Пресвятої Богородиці, після ранньої Літургії у кафедральному соборі відбувся молебень про мир в Україні. Сотні парафіян, у багатьох з яких рідні та близькі зараз перебувають на передовій, помолилися за наших воїнів, захисників і захисниць, і багатостраждальній Український народ.

Просмотров: 638