Дайте відспівати сина – мати загиблого Захисника навколішки просить рейдерів «ПЦУ» не захоплювати храм (відео; реквізити)

У жінки, яка захищала від захоплення Успенський храм у селі Тарасівка (Київська область), на війні загинув син. Через амбіції рейдерів «ПЦУ» відспівування Героя у рідному храмі було під загрозою зриву. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

7 грудня 2022 року активісти «ПЦУ» разом із теробороною увірвалися до Успенського храму села Тарасівка, що на Київщині. Дані незаконні дії відбувалися під керівництвом голови Боярської ТГ Зарубіна Олександра. Дізнавшись про спробу рейдерського захоплення храму віряни УПЦ прийшли, щоб захистити свою святиню, втім тероборона заблокувала парафіянам вхід до храму та почала застосовувати по відношенню до них грубу фізичну силу.

Незважаючи на це, релігійній громаді УПЦ все ж вдалося відстояти свою церкву. Після того, як закінчилися провокації «ПЦУ», віряни зайшли у свій храм, відслужили акафіст та молебень.

У числі жінок, які постраждали від агресії прихильників «ПЦУ» та тероборони була Олександра Крусьян – мати військовослужбовця ЗСУ Володимира Крусьяна.

«Тероборонівці її стукали, хоча вона казала: “Хлопці, що ви робите? Моя дитина під Бахмутом, а ви тут стоїте і жінок штовхаєте”. Вона просила їх, благала не робити цих злочинних дій», – розповіла очевидиця подій Тетяна Паращак.

Коли пані Олександра знаходилася ще на території храму, до неї зателефонував чоловік, який сказав їй негайно повертатися додому. Прийшовши у свій дім, вона почула страшну звістку – на війні загинув її син Володимир.

Вранці 8 грудня представники «ПЦУ» знову почали влаштовувати провокації. Для їх підтримки приїхали представники «5 каналу».

Мати загиблого Героя вимушена була стати на коліна та просити організаторів колотнечі, зокрема «клірика ПЦУ» Андрія Хім’яка, який іменує себе «отцем Кипріяном», перестати чинити беззаконня і дати відспівати полеглого Героя у його рідному храмі. Під час цього журналістка «5 каналу» сказала своєму відеооператору вимкнути камеру.

Наразі осоромлені рейдери відступили. У храмі звершуються богослужіння та підносяться молитви за упокоєння загиблого Захисника України воїна Володимира. Попри це, релігійна громада Успенської церкви остерігається провокацій зі сторони «ПЦУ» та просить молитовної підтримки.

На численні прохання вірян та небайдужих людей публікуємо реквізити матері загиблого воїна Володимира:

4149499343365738 (Крусьян Олександра)

Просмотров: 7784