У Неділю 27-му після П’ятидесятниці Предстоятель очолив Божественну літургію у Києво-Печерській Лаврі (+фото; відео)

18 грудня 2022 року, у Неділю 27-му після П’ятидесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Печерських у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Предстоятелю співслужили намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк, духовенство обителі і гості у священному сані.

Богослужбові піснеспіви виконували хори під керівництвом архімандрита Романа (Подлубняка) та архімандрита Геронтія (Борисевича).

Після читання святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. У молитві після сугубої єктенії Предстоятель попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив ієрейську хіротонію диякона Олександра Коцура, клірика Хрестовоздвиженського храму с. Пирогів Голосіївського блачиння.

Нагадаємо, Предстоятель очолив престольне свято столичного Варваринського храму.

Просмотров: 2185