За час різдвяних свят Рівненська єпархія передала 300 тис. грн. для ЗСУ

Духовенство та віряни Рівненської єпархії впродовж різдвяних свят у різний спосіб збирали кошти для допомоги Захисникам України: колядували, організовували вертепи, різні благодійні заходи тощо. Загалом за час свят було зібрано 300 тис. грн. Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ публікує репортаж про благодійницьку діяльність деяких парафій Рівненської єпархії з посиланням на єпархіальну пресслужбу.

Релігійна громада Олександро-Невської парафії міста Радивилів організувала збір коштів для лікування та реабілітації воїна ЗСУ, який отримав тяжкі травми, захищаючи Україну від російської агресії. 46 тис. грн. передали для батька воїна протоієрея Валерія, клірика Української Православної Церкви.

40 тис. грн. зібрали віряни Різдво-Богородичної парафії села Курган Острозького благочиння. Ці кошти релігійна громада передала на купівлю дрона для Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Парафія Михайлівського храму села Зоря долучилася до збору коштів на придбання автомобіля для виконання бойових завдань одному із стрілецьких батальйонів, у якому служить житель села Іван Трофімчук.

29 січня настоятель храму протоієрей Валерій Капітанюк передав 13 тис. грн. для мами воїна Галини Трофімчук.

10 тис. грн. зібрали прихожани Космо-Даміанівської церкви села Олександрія Рівненського благочиння. За ці кошти придбали мембранні куртки та флісові светри для військових.

Діти недільної школи при Різдво-Богородичниній парафії села П’ятигори Здолбунівського благочиння разом з дорослими організували благодійний концерт, під час якого зібрали 5, 5 тис. грн. на ЗСУ.

Докладніше про благодійницьку діяльність парафій Рівненщини читайте на офіційному сайті Рівненської єпархії.

Просмотров: 168