Духовенство та віряни Української Православної Церкви придбали два авто для ЗСУ та карету швидкої допомоги у Херсон

Завдяки священнослужителям УПЦ, які на постійній основі взаємодіють з військовими формуваннями України, та парафіям Вінницької єпархії, для ЗСУ вдалося придбати два нових автомобілі. Окрім того, вірянка Української Православної Церкви, яка наразі проживає в Німеччині, зібрала кошти для купівлі швидкої допомоги у постраждале внаслідок російської окупації місто Херсон. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на YouTube-канал «Військове духовенство УПЦ» та єпархіальні пресслужби.

Позашляховик для Захисників України військові священники придбали у Німеччині. Уже завтра автомобіль буде транспортований в Україну, де співробітники Синодального відділу УПЦ по взаємодії із ЗСУ підготують його для відправки на передову.

Ще один автомобіль для військових придбали священники й віряни Вінницької єпархії.

Зокрема, участь у зборі коштів на автомобіль взяли парафії сіл Зарванці, Ксаверівки, Майдан, Дашківці, Лисогора та Якушинці Вінницького району.

Транспортний засіб освятили та завантажили продуктами харчування, окопними свічками, ліками тощо. Після цього його передали для військового з Вінниччини Олександра, підрозділ якого виконує бойові завдання на передовій.

Завдяки вірянці УПЦ із села Кострижівка Чернівецької області Тетяні вдалося придбати карету швидкої допомоги у деокупований Херсон.

Наразі пані Тетяна проживає у німецькому місті Кельн. Коли жінці через декілька днів мало виповнитися 55 років, її знайомі почали цікавитися, що їй подарувати. Вона відповідала, що їй не потрібні подарунки.

«Краще віддайте кошти на допомогу ЗСУ», – говорила пані Тетяна.

Тоді їй запропонували провести замість дня народження благодійний вечір по збору коштів для потреб українців, які у Херсоні постраждали внаслідок російської окупації і досі потерпають від війни. Друзі Тетяни Роланд та Беата пообіцяли, що суму яку вдасться зібрати на благодійному вечорі, вони подвоять за рахунок їхнього благодійного фонду Hermann Haeck Stiftung.

На благодійний вечір прийшло багато людей, серед яких було п’ятеро священників. Під час зустрічі співали колядки, українські народні пісні та пригощалися українськими стравами.

Запрошені друзі Тетяни, які не могли прийти на благодійний вечір, але хотіли долучитись до доброї справи, просили номер банківської карти і відправляли кошти.

За підсумками благодійного заходу вірянці УПЦ в Німеччині вдалося зібрати 15 тис. євро. На цю суму було придбано карету швидкої допомоги. Благодійники Роланд та Беата завантажили її ліками, а також придбали узі-апарат.

 

Просмотров: 426